Walakala Logotype
اصل کالا ، تضمین والا
Walakala Logo
شماره فاکتور
تلفن همراه
یخچالهای متنوع هایر
رنگهای متنوع یخچال فریزرهای جدید هایر برای هماهنگی با دکور آشپزخانه
تاریخ: 1395/09/21خوانده شده: 1805

هایر یکی از مشهورترین سازندگان لوازم خانگی در جهان، در نمایشگاه IFA 2016 از یخچال‌ فریزرهایی پرده برداشت که از تنوع رنگی زیادی برخوردارند و کاربران می‌توانند بر اساس سلیقه و دکور آشپزخانه‌ی خود رنگ مورد نظرشان را سفارش دهند.
هایر به عنوان سازنده‌ی بزرگ لوازم خانگی، در نمایشگاه IFA 2016 در برلین از سری جدید یخچال فریزرهای خود با تنوع رنگی رونمایی کرد. بدین ترتیب زمانی که یک یخچال هایر سری ۶۰ یا ۷۰ سفارش دهید، می‌توانید به وبسایت این شرکت مراجعه کرده و رنگ‌های دلخواه خود را انتخاب کنید. از آنجا که اغلب لوازم خانگی بزرگ شبیه هم به نظر می‌رسند، صرف‌نظر از لوگو یا تفاوت‌های بسیار جزیی در انحنای دستگیره‌ی در، ارائه‌ی رنگ‌های گوناگون می‌تواند به یخچال فریزرهای این برند چینی کمک کند تا به عنوان محصولاتی منحصر به فرد شناخته شوند.
سایر تولیدکنندگان بزرگ یخچال فریزر نیز گام‌هایی برای خاص بودن برداشته‌اند. ال‌جی از بدنه‌هایی ضد زنگ بهره می‌برد. GE که به تازگی توسط هایر تصاحب شده از پوششی زبر و سنگ مانند برای یخچال فریزرهای خود بهره می‌برد. تاکنون تنها کمپانی Smeg از تنوع رنگ در یخچال‌های خود استفاده کرده است و از آن‌جا که هایر قول تنوع رنگ نامحدود را در یخچال فریزرهای خود داده است، باید گزینه‌های بیشتری نسبت به ظاهر یکپارچه‌ی یخچال‌های طراحی محور Smeg داشته باشد.

هایر در نمایشگاه IFA 2016 برلین، در کنار رنگ‌های قابل انتخاب از نوآوری‌های دیگری نیز در زمینه‌ی یخچال فریزر پرده برداشت. این کمپانی چند فناوری جدید و کشوهای یخچال با دسترسی آسان‌تر را معرفی کرد. هیچ یک از این رونمایی‌های هایر به اندازه‌ی رنگ‌های قابل گزینش مورد توجه قرار نگرفتند، چرا که در هر صورت تقریبا تمامی یخچال‌هایی که تاکنون ارائه شده هرکدام دارای فناوری‌هایی هستند که به موجب آن غذای شما را تازه‌‌تر یا برای مدتی طولانی‌تر نگه می‌دارند.
تاریخ: 1395/09/21 خوانده شده: 1805 منبع: زومیت