سبد خرید
سرمایش و گرمایش
سرمایش و گرمایش
پخت و پز
پخت و پز
غذا و نوشیدنی ساز
غذا و نوشیدنی ساز
شستشو و نظافت
شستشو و نظافت
صوتی و تصویری
صوتی و تصویری
لوازم جانبی
لوازم جانبی
یخچال فریزرهای هوشمند سامسونگ در ۷ نسخه معرفی شدند
تاریخ: 1396/04/19خوانده شده: 143

سامسونگ یخچال و فریزرهای هوشمند متصل به وای‌فای خود را در هفت نسخه‌ در سال 2017 معرفی کرد. این مدلها شامل نسخه‌های سه‌در، چهاردر، چهاردر فلکس با دو فریزر می‌شود.

همچنین سامسونگ سیستم عامل یخچال‌های خود را به نسخه‌ی  ۲.۰ آپدیت کرده و رابط کاربری جدیدی در کنار امکانات متنوع به آن اضافه کرده است. برای مثال می‌توانید پروفایل مختص خود را با عکسی از خودتان داشته باشید و از آن طریق تصاویر، تقویم و برنامه‌ی کاری و دست‌نوشته‌های خود را نیز به اشتراک بگذارید. تمامی این محتوا را می‌توانید روی صفحه نمایش بزرگ ۲۱.۵ اینچی یخچال‌ها مشاهده کنید.


به‌علاوه، هر بار که در را باز کنید، یخچال شما می‌تواند از لوازم داخل خود عکس بگیرد تا در صورت نیاز با استفاده از ویژگی Groceries by MasterCard بتوان آن را پر کرد. همچنین با الهام گرفتن از الکسا، یخچال شما می‌تواند دستور پخت را برای شما بخواند یا اپلیکیشن‌هایی مثل اسپاتیفای، GrubHub و Glympse را اجرا کند. با استفاده از دستورهای صوتی، می‌توانید اپلیکیشن‌ها را اجرا  یا لیست سبزی و میوه‌ی یخچال را به‌روز کنید.


البته سامسونگ در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی مدل‌های جدید، حرفی به میان نیاورده است؛ اما با توجه به قیمت مدل‌های معرفی‌شده در سال گذشته، انتظار داریم این محصولات قیمت بالایی داشته باشند.


تاریخ: 1396/04/19 خوانده شده: 143 منبع: زومیت