سبد خرید
سرمایش و گرمایش
سرمایش و گرمایش
پخت و پز
پخت و پز
غذا و نوشیدنی ساز
غذا و نوشیدنی ساز
شستشو و نظافت
شستشو و نظافت
صوتی و تصویری
صوتی و تصویری
لوازم جانبی
لوازم جانبی
معرفی لباسشویی جدید LG با عنوان TWINWash
تاریخ: 1396/06/10خوانده شده: 107

سری جدید لباسشویی TWINWash ال.جی از سایز ۲۷ تا ۲۴ اینچ در نمایشگاه بین‌المللی ایفا ۲۰۱۷ رونمایی شد. این مدل لباسشویی در تابستان سال ۲۰۱۵ معرفی شد و از دو مخزن شستشوی اتوماتیک با موتور بدون تسمه بهره می‌برد. لباسشویی TWINWash ال.جی، قابلیت‌هایی مانند TrueSteam و TurboWash را ارائه می‌دهد و مواد آلرژی‌‌زا، چروک‌ها و بوی بد لباس را از بین می‌برد.

لباسشویی LG از خشک‌کن جدیدی بهره می‌برد که با دارا بودن فناوری پمپ حرارتی اینورتر، میزان آسیب دیدن پارچه را به حداقل ممکن می‌رساند و با خشک کردن لباس با دمایی کم، قابلیت‌هایی مثل Eco Mode و Turbo Mode را در اختیار کاربر می‌گذارد. قابلیت پربازده Eco Mode در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده و صدای دستگاه را کم می‌کند؛ در حالی که قابلیت Turbo Mode با سرعت بیشتری لباس را خشک می‌کند.

محصول LG Styler آخرین مرحله در سری محصولات مراقبت از لباس LG محسوب می‌شود. این محصول که برای شاداب کردن و پاکسازی لباس‌ها از آلودگی‌های محیطی طراحی شده است، با قابلیت TrueSteam، لباس را از آلودگی‌ها پاکسازی می‌کند و بوی بد و چروک را از آن‌ها می‌زداید. این محصول طبق گواهی مؤسسه‌ی BAF انگلستان تا ۹۹.۹۹ درصد از مواد آلرژی‌زا و باکتری‌های آلوده کننده را از لباس‌ها می‌زداید. مدل LG Styler نیز به فناوری پمپ حرارتی اینورتر مجهز است و بدون آسیب رسیدن به بافت لباس، آن‌ها را خشک می‌کند. قابلیت کلیدی Styler آویزهای متحرک آن است که با آرام تکان دادن لباس‌ها باعث می‌شود چروک‌های روی لباس‌ها به حداقل ممکن برسد. به علاوه با وجود تجهیزات مخصوص شلوار این دستگاه، امکان ایجاد خط اتوی منظم و دقیق روی شلوار و از بین بردن چروک‌های پشت زانو وجود دارد. 


تاریخ: 1396/06/10 خوانده شده: 107 منبع: زومیت