شرایط ارسال کالا و نحوه پرداخت

مشتریان ساکن شهر تهران

1) پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: به خریداران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش خرید، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

2) پرداخت در محل(ویژه مشتریان شهر تهران): خریداران محترم با داشتن کارت های عضو شتاب می توانند پس از تحویل کالا درب منزل توسط دستگاه کارت خوان سیار(pos) نزد همکاران تحویل، وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.

3) پرداخت کارت به کارت:خریداران محترم می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت ذکر شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. (۶۲۰۶ ۹۱۵۹ ۳۳۷۷ ۶۱۰۴ آقای مجتبی قاضی خانی)


نحوه پرداخت

  1. رداخت از طریق درگاه اینترنتی: به خریداران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش خرید، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند
  2. رداخت در محل(ویژه مشتریان شهر تهران): خریداران محترم با داشتن کارت های عضو شتاب می توانند پس از تحویل کالا درب منزل توسط دستگاه کارت خوان سیار(pos) نزد همکاران تحویل، وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.
  3. پرداخت کارت به کارت:خریداران محترم می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت ذکر شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. (۶۲۰۶ ۹۱۵۹ ۳۳۷۷ ۶۱۰۴ آقای مجتبی قاضی خانی)

زمان ارسال

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداقل از ۱ ساعت تا حداکثر ۸ ساعت کاری( استثنائا در برخی شرایط تا ۲۴ ساعت) می باشد.قبل از ارسال کالا با مشتریان هماهنگ خواهد شد،مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.ساعت ارسال کالا طبق زمان تعیین شده مشتری و هماهنگی والا کالا از ساعت ۱۱ تا ۲۰ می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط باربری،تیپاکس و پست:

سفارش هایی که قرار است از طریق باربری، تیپاکس و پست ارسال گردند، در صورتی که کالاهای بزرگ قبل از ساعت ۱۴ و کالاهای کوچک قبل از ساعت ۱۶ نهایی شده باشند،در همان روز تحویل باربری،تیپاکس و پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.


نحوه تحویل گرفتن کالاهای کوچک برای مشتریان شهر تهران

در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتی که کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیانی کالا تماس گرفته شود.توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین ان برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد ، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمایید و نتیجه پیگیری را با فروشگاه والاکالا در میان بگذارید.

– خریدار موظف است کالاهای صوتی و تصویری را تنها از نظر مدل کالا بررسی نماید و به هیچ عنوان نباید کالا را از جعبه خارج نماید در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی تقبل نخواهد کرد.


نحوه تحویل گرفتن کالاهای بزرگ برای مشتریان شهرستان

در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید کالا،از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمایید و نتیجه را با فروشگاه والاکالا در میان بگذارید

-خریدار موظف است کالاهای صوتی و تصویری را تنها از نظر مدل کالا بررسی نماید و به هیچ عنوان نباید کالا را از جعبه خارج نماید در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسئولیتی تقبل نخواهد کرد.

مشتریان ساکن شهرستان

در مورد تحویل گرفتن تمام کالاهای کوچک مشتریان شهرستان موظفند حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (قبل از استفاده از کالا) کالا را تحویل بگیرند و علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را از نظر تست برقی بررسی نمایند. در صورتی که کالا ایراد داشته باشد کالا را مرجوع نمایند، در صورتی که از دستگاه استفاده شود فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگشت کالا تقبل نخواهد کرد.

رایگان حتی برای شهرستان ها:

لطفا توجه داشته باشید:

  • -باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند(مانند لوازم صوتی و تصویری) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید و در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
  • -حمل و نقل و ارسال کالاهای کوچک با مبلغ بالای ۳۰۰ هزار تومان با وزن کمتر از ۷ کیلوگرم به سراسر ایران رایگان می باشد.
  • -ارسال کالاهای بزرگ به شهرستان تا محل بارگیری شهر تهران( باربری، تیپاکس) رایگان می باشد.
  • -هزینه ارسال کالاهای بزرگ از محل بارگیری شهر تهران تا شهرستان مقصد به عهده خریدار میباشد.

در صورتی که مشتری تصمیم می گیرد کالای خود را بنا به دلایلی غیر از ایراد فنی و ظاهری تعویض کند، هزینه ارسال کالا به فروشگاه و تحویل کالا، از مشتری دریافت خواهد شد، و فقط هزینه ارسال کالا برای بار اول برای مشتریان تهران رایگان است.